Skip to content

Rodinné domy na kľúč

Výstavba rodinného domu prebieha kompletne v našej réžii. Realizujeme projekty v akomkoľvek rozsahu a nezaskočí nás žiadna výzva.

xplan_Cabaj-B

Výstavba na kľúč

Rodinný dom, bytový dom sa realizuje presne podľa predstáv a želaní zákazníka. Vďaka našej dlhoročnej skúsenosti vieme realizovať výstavbu domu na kľúč v akomkoľvek rozsahu a nezaskočí nás žiadna výzva. Výstavba rodinných domov na kľúč v Nitre a okolí. Realizujeme výstavby domov v Nitre a okolí, primárne v Nitrianskom a Trnavskom kraji.

Vaša predstava sa mení do nášho návrhu, jediné čo od Vás potrebujeme je predstava a teda to ako by ste si dom vo finálnej fáze predstavovali, všetko ostatné môžte ponechať na nás. 

Poradíme si aj s komplexnými projektami

V prípade výstavby rodinného domu v existujúcej rodinnej zástavbe, nie je problém exteriérový dizajn prispôsobiť a zladiť s okolím Vášho rodinného domu.

Limity sú len finančný rozpočet, tvar a veľkosť pozemku, pôdorysu a funkčnosti riešení sa limity nekladú. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti výstavby domov na kľúč nás naučili čeliť aj tým najnáročnejším situáciám s ktorými sme sa vysporiadali a naše úspešné realizácie môžte nájsť aj na našej webovej stránke v sekcii realizácie.

197915705_817688468854808_2521389429903602517_n

Projekt WEINBERG ZA BASTIONMI

Výstavba 30 moderných rodinných domov situovaných na terasách starých vinohradov

Napíšte nám

Budeme radi ak sa nám ozvete ohľadom Vášho nového projektu.