Rodinné domy na kľúč

 

Rodinný dom, bytový dom sa realizuje presne podľa predstáv a želaní zákazníka. Vďaka našej dlhoročnej skúsenosti vieme realizovať výstavbu domu na kľúč v akomkoľvek rozsahu a nezaskočí nás žiadna výzva. Výstavba rodinných domov na kľúč v Nitre a okolí. Realizujeme výstavby domov v Nitre a okolí, primárne v Nitrianskom a Trnavskom kraji.

Vaša predstava sa mení do nášho návrhu, jediné čo od Vás potrebujeme je predstava a teda to ako by ste si dom vo finálnej fáze predstavovali, všetko ostatné môžte ponechať na nás. 

Limity sú len finančný rozpočet, tvar a veľkosť pozemku, pôdorysu a funkčnosti riešení sa limity nekladú. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti výstavby domov na kľúč nás naučili čeliť aj tým najnáročnejším situáciám s ktorými sme sa vysporiadali a naše úspešné realizácie môžte nájsť aj na našej webovej stránke v sekcii realizácie.

V prípade výstavby rodinného domu v existujúcej rodinnej zástavbe, nie je problém exteriérový dizajn prispôsobiť a zladiť s okolím vášho rodinné domu. V prípade záujmu nás preto neváhajte kontaktovať. 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na js-stav@js-stav.sk Alebo nás kontaktujte pomocou nasledujúceho formulára.

a
a2
c